Női kézilabdacsapatunk vezetőedzője, a kétszeres KEK-győztes, magyar bajnok és Magyar Kupa-győztes Elek Gábor pozitív koronavírus tesztet produkált. Emiatt egészen biztos, hogy a soron következő, Buducsnoszt Podgorica elleni Bajnokok Ligája-találkozón nem tudja személyesen irányítani a csapatot.
Trénerünk a hét elején koronavírusra utaló tüneteket produkált, amit követően PCR tesztet végeztek el rajta. A teszt eredménye pozitív lett, Elek Gábor pedig azóta az otthonában, a családtagjaitól is elkülönítve tartózkodik. Szakvezetőnk - a körülményekhez képest - jól van.
A csapat gyakorlásai a héten a nem várt helyzettől függetlenül zavartanul lezajlottak, a játékosok a tervezett edzésmunkát Elek Gábor távollétében a szakmai stáb felügyelete alatt végzik.
Női kéziseink drámai végjátékban kaptak ki a BL-negyeddöntőjében, így nem lesznek ott a Final Fourban - VIDEÓ
Kiélezett, óriási csatában a végén a mieink hibáztak eggyel többet, így lemaradunk a négyes döntőről.
Női kézilabdacsapatunk az év egyik legfontosabb mérkőzését vívja, legyen ennek megfelelő a hangulat is!
Az FTC korábbi jobbszélsője még mindig játszik, de szeretne sok tehetséges kézilabdázót kinevelni – INTERJÚ
Szombaton 16 órakor rendezik a Bajnokok Ligája-negyeddöntő visszavágóját az Érd Arénában.
Egy el nem indult fodrászkarrier, az ismertség ára, edzői munka és családalapítás – EXKLUZÍV INTERJÚ!
Női kéziseink május 10-én lépnek pályára a rivális otthonában, a vendégszektorba 540 darab belépő váltható.
Az Odense elleni döntetlen után Allan Heine értékelt – VIDEÓ!