2024. szeptember 4.
Allan Heine: "Elképesztő védekezést láttam"
Női kézilabdacsapatunk húszgólos sikere után vezetőedzőnk és Emily Bölk is elégedetten értékelt.

Miként beszámoltunk róla, női kézilabdacsapatunk nagyszerűen rajtolt a 2024/2025-ös idényben, húsz góllal győzött a Budaörs ellen. A mérkőzést követően Allan Heine arról beszélt, hogy a felemás első félidő után elképesztően jó védekezést látott a másodikban.

K&H NŐI KÉZILABDA LIGA
1. forduló

FTC-RAIL CARGO HUNGARIA–MOYRA-BUDAÖRS 38–18 (18–14)
Elek Gyula Aréna, 1000 néző. V: Paska, Vastag.
FTC: Janurik – Malestein 2, Lekics 5 (3), Tomori, Edwige 1, Bölk 6, Márton G. 6.  Csere: Glauser (kapus), Klujber 1, Cvijics 4, Hársfalvi, Dmitrijeva, Maszlova 7, Simon P. 2 (1), O. Kanor 3, Balázs B. 1.  Edző: Allan Heine
BUDAÖRS: Vártok R. – Sztankovics K. 1, Schneider 5 (4), Gorilszka 1, Debreczeni-Klivinyi 1, Hudák, Szöllősi-Schatzl 2.  Csere: Mistina K. (kapus), Uhrin 1, Marincsák 2, Farkas Júlia 1, Szép, Bardi 2, Horváth P. 2, Lengyel E. Edző: Buday Dániel
Az eredmény alakulása.  7. perc: 6–2. 13. p.: 10–4. 22. p.: 12–9. 39. p.: 25–15. 51. p.: 32–16.
Kiállítások: 4, ill. 6 perc.
Hétméteresek: 4/4, ill. 6/4

Újra a második félidő volt jobb, győztes rajt a BL-ben

A fordulás után újra kimagasló volt női kéziseink védekezése, így végül magabiztosan győztek a Nykobing ellen.

Lendületből mehetünk neki a BL-rajtnak

Szombaton kezdődik a Bajnokok Ligája-idény – kezdésnek a dán ezüstérmest fogadjuk az Érd Arénában.

Helyszíni jegyvásárlás az MKC elleni bajnokira

A bajnokság második fordulójában a tavalyi bronzérmes otthonában lép pályára női kézilabdacsapatunk.

„Mindent jól akartunk csinálni”

Laura Glauser mellett magyar kiválóságunk, Márton Gréta értékelte a sikeres bajnoki rajtot – VIDEÓ!

Bajnokhoz méltón, fölényes sikerrel kezdtek kéziseink

Az első félidőben még helyenként akadozott a gépezet, a második játékrész viszont lehengerlő volt.

Simon: „Kipihentük magunkat, készen állunk a szezonra!”

Női és férfi kézilabdázóink fotózásán jártunk – VIDEÓ!

Szerdán, hazai pályán rajtol női kézilabdacsapatunk

Bajnok és Magyar Kupa-címvédő lányaink szerdán 19 órától lépnek pályára az Elek Gyula Arénában.

Dmitrijeva: „Nekem is az az álmom, hogy BL-t nyerjünk!”

Női kézilabdacsapatunk orosz klasszisa a szezonrajt előtt mesélt a gyerekkoráról és a hobbijairól is.