2023. március 2.
Végleges a két Európa-liga-nyolcaddöntőnk időpontja
Az EHF nyilvánosságra hozta az El-nyolcaddöntők időpontját, mindkét meccsünket kedden 20:45-kor játsszuk.

Mint ahogyan azt megírtuk, kedden a német Flensburg elleni hősies pontszerzéssel (27-27) kiharcoltuk a továbbjutást az Európa-liga csoportköréből, és folytathatjuk a küzdelmeket a legjobb 16 között.

Sorsolást nem tartottak a nyolcaddöntő előtt, automatikusan az A csoport első helyezettjével, a francia Montpellier-vel találkozunk. Vagyis a Flensburg után újabb korábbi Bajnokok Ligája-győztessel, a francia bajnokság jelenlegi éllovasával csaphatnak össze a fiúk.

Az odavágót március 21-én hazai pályán a Riz Levente Sportcsarnokban, a visszavágót pedig egy héttel később Franciaországban játsszuk. Mindkét mérkőzés 20:45-kor kezdődik, a hazai találkozóra péntek reggel 9 órakor indul a jegyértékesítés a megszokott online felületünkön.

Az Európa-liga-találkozó miatt női kézilabdacsapatunk szintén március 21-i bajnokiját egy órával korábban, azaz 17 órakor rendezzük.

Kőkeményen bele kell állni a szombati mérkőzésbe is

Férfi kéziseink a Budakalász otthonában lépnek pályára zsinórban negyedik bajnoki győzelmükért.

Pásztor István: Ez volt a legjobb védekezésünk idén!

A Balatonfüred elleni győztes bajnoki után vezetőedzőnk és csapatkapitányunk értékelt.

Megvan sorozatban a 3. siker, legyőztük a Füredet!

Remek védekezéssel és jó hajrával felülmúltuk a Balatonfüredet a K&H Liga 5. fordulójában.

Szombaton jön a második hazai rangadó!

Férfi kéziseink a Balatonfüred ellen szereznék meg zsinórban harmadik győzelmüket a bajnokságban.

Debreczeni Dávid túl az ezredik gólján

Férfi kézilabdázóink csapatkapitánya fontos mérföldkőhöz ért, ennek kapcsán készítettünk vele interjút.

„Ez komoly lehetőség, most kell élni vele!”

Öt Ferencváros-játékossal edzőtáborozik Telkiben – ezúttal csak fiatalokkal – a férfi kéziválogatott.

Ancsin Gábor: Büszke vagyok a csapatra!

Férfi kéziseink dabasi győzelme után válogatott átlövőnk és Pásztor István vezetőedző értékelt.

Nehéz meccsen győztünk Dabason

Férfi kéziseink a második félidőben a maguk javára fordították a Dabas elleni idegenbeli bajnokit.