Újabb meggyőző győzelem
A Budakalász legyőzése sem jelentett akadályt férfi kézilabdacsapatunk számára.

Férfi kézilabda felkészülési mérkőzés:
Ferencváros-Budakalász 33-24 (18-11)
gólszerzőink: Bujdosó 5, Nagy 5, Bognár 4, Imre 4, Füzi 4, Kovacsics 3, Debreczeni 2, Balogh 2, Ónodi-Jánoskúti, Prainer, Turák, Török

A héten az egyik edzésen kisebb sérülést szenvedett Lékai Máté, ezért elővigyázatosságból nem lépett pályára. Ám nélküle is fantasztikusan kezdtük a mérkőzést. A védekezésünk kiválóan működött, és ha mégis lövéshez jutottak a budakalásziak, akkor ott volt Borbély Ádám, aki bravúrt bravúrra halmozott. Elhúztunk 6-1-re, és hiába kért időt Csoknyai István, nem igazán változott a játék képe.

Szinte minden posztról eredményesek voltunk, főleg Bujdosó Bendi élt nagyon, aki öt gólt lőtt az első félidőben, de Bognár Alex, Kovacsics Petya és Füzi Dani is nagyon magabiztosan értékesítette a helyzeteit. Már tíz is volt a két csapat között (17-7), a szünetben pedig 18-11-re vezettünk.

A második játékrészre többet is cserélt Pásztor István, de a pályára küldött játékosok ugyanazt a színvonalú játékot tudták mutatni. Főleg Nagy Bence lövöldözte ekkor a gólokat, és ismét tíz lett a két együttes között a különbség. (25-15) Győri Kristóf is hozzátette a maga bravúrjait a kapuban, Imre Bence is belövöldözte a helyzeteit, mindenki játéklehetőséget kapott, és végül harmadik felkészülési mérkőzésünkön is nagyon magabiztos győzelmet arattunk.

Jövő csütörtökön Balatonfüreden játsszuk utolsó edzőmérkőzésünket a nagybányai Európa-liga találkozónk előtt.

Dán sztárcsapattal találkozunk az El-csoportkörért

Férfi kéziseink a dán Bjerringbro-Silkeborg gárdájával játszanak az Európa-liga selejtezőjében.

Kedden kapnak El-ellenfelet férfi kéziseink

Bundesliga-csapatok mellett többek között dán és spanyol riválissal is találkozhatunk az El-selejtezőben.

Visszatérnek férfi kéziseink az Európa-ligába!

Elfogadta feljebbsorolási kérelmünket az EHF, így egy évad kihagyás után visszatérünk az El-be.

Lékai, Imre és Ancsin is utazhat Párizsba

Kihirdette szűkített keretét Chema Rodríguez a férfi kézilabda-válogatott szövetségi kapitánya.

„Úgy akarunk hazajönni, hogy egy ország büszke ránk!”

A nyáron a Ferencvárosba érkező Ancsin Gábor is a párizsi olimpiára készül a férfi kézilabda-válogatottal.

Lékai: „Jó a felkészülés, de már az olimpiát várom”

Kézilabdázónk, Imre Bence testvére vb-döntőjével hangolt a válogatott párizsi felkészülésre - VIDEÓ!