Férfi kézilabda NB I, 19. forduló:
Budakalász-Ferencváros 30-29 (13-12)
gólszerzőink:
Nagy 7, Ónodi-Jánoskúti 4, Bognár 4, Bujdosó 4, Debreczeni 3, Füzi 2, Kovacsics 2, Pordán, Bohács, Prainer

Bozo Andjelic és Imre Bence sérülés miatt nem tudta vállalni a játékot a Budakalász elleni rangadón, ennek ellenére távollétükben is kiválóan kezdtünk. Minden összejött, a védekezésünk jól működött, Marián Zernovic kiválóan védett, támadásban Nagy Bencéék nagy hatékonyak voltak az első 10 percben, 6-1-re vezettünk. A Budakalász azonban nem tört össze, és a következő 10 percben egy 8-1-es sorozatot produkálva nemcsak, hogy fordított, de aztán ellépett három góllal is. (11-8, 12-9) Ismét elkezdett összeállni a védekezésünk, ennek köszönhetően feljöttünk a szünetre egy gólra. (13-12)

A második félidőt nagyon rosszul kezdtük, 18-14-re, majd 27-22-re is elment a Budakalász. Dekoncentráltabbak, talán fáradtabbak és fásultabbak is voltunk, miután kedden mi Veszprémben még kupameccset játszottunk. Sok volt a pontatlanság a játékunkban, ennek ellenére így is sikerült az utolsó percre kiegyenlíteni, de 15 másodperccel a vége előtt a Budakalász egy időkérés után megszerezte a győzelmet jelentő gólt.

Tragédia nem történt, Budakalászon nem könnyű nyerni. Következő mérkőzésünket április 1-jén, pénteken, 18.00-kor a Dabassal játsszuk az Elek Gyula Arénában. Jegyek kaphatóak a szokásos felületen.

Dán sztárcsapattal találkozunk az El-csoportkörért

Férfi kéziseink a dán Bjerringbro-Silkeborg gárdájával játszanak az Európa-liga selejtezőjében.

Kedden kapnak El-ellenfelet férfi kéziseink

Bundesliga-csapatok mellett többek között dán és spanyol riválissal is találkozhatunk az El-selejtezőben.

Visszatérnek férfi kéziseink az Európa-ligába!

Elfogadta feljebbsorolási kérelmünket az EHF, így egy évad kihagyás után visszatérünk az El-be.

Lékai, Imre és Ancsin is utazhat Párizsba

Kihirdette szűkített keretét Chema Rodríguez a férfi kézilabda-válogatott szövetségi kapitánya.

„Úgy akarunk hazajönni, hogy egy ország büszke ránk!”

A nyáron a Ferencvárosba érkező Ancsin Gábor is a párizsi olimpiára készül a férfi kézilabda-válogatottal.

Lékai: „Jó a felkészülés, de már az olimpiát várom”

Kézilabdázónk, Imre Bence testvére vb-döntőjével hangolt a válogatott párizsi felkészülésre - VIDEÓ!