2021. augusztus 21.
Országos bajnoki cím férfi K-4 1000 méteren
Három kajakosunk is tagja volt az országos bajnoki címet nyert egységnek.

Augusztus 20-án és 21-én rendezik Szegeden a Felnőtt és Parakenu Magyar Bajnokság és Világbajnoki válogatót, melynek első napján tartották a K-4 1000 méteres számot. A három fradista, Kirkov Valetin Iván, Bükkösi Raymond, Tomori Gergely, kiegészülve Vasas kajakosával, Kovács Gergővel szoros versenyben győzött, de a dobogó harmadik fokán is két sprotolónknak örülhettünk, ugyanis az FTC és az Erzsébeti Spartacus MTK vegyes csapat lett a harmadik, Zöld Zoltán és Steinbach Ferenc kajakosaink nyakába így bronzérem került. Az ötödik helyen záró pécsiek hajójában is helyet foglalt egy fradista, Ruzicska Péter személyében.

K-2 1000 méteren Zöld Zoltán Kovács Gergővel egy hajóban a hatodik helyen, míg Bükkösi Raymond Borhi Mihály Miklós oldalán a hetedik helyen zárt. Raymond emellett még a K-1 1000-es távon is érdekelt volt, ahol szintén hetedik lett.

Adolf Balázsék bajnoki diadala

Megkezdődött a Ma Santé & Beauté Clinique Felnőtt Magyar Bajnokság, nem olimpiai versenyszámok válogatója.

Családja szurkolása is segíti az olimpián Adolf Balázst

Kenusunk 1000 méteren és Hajdu Jonatánnal párban 500 méteren méreti meg magát a párizsi játékokon - VIDEÓ!

A Fradi „sárkánykirálynője” sorra nyeri az aranyérmeket

Molnár Rebeka a kenu mellett sárkányhajósként is remekel. Most bemutatta a különleges hajót - VIDEÓ!

Adolf Balázs Európa-bajnok 5000 méteren

Négy világbajnoki cím után kenusunk Szegeden szerezte meg első Európa-bajnoki címét.

Adolf Balázs negyedik az Eb-n

Kenusunk a C-2 500 döntőjében szerepelt.

Adolf Balázs hatodik lett C-1 1000 méteren az Eb-n

Kenusunk a rossz rajt után nem tudott javítani a szegedi kajak-kenu Eb-n, készülhet az C-2 500 döntőjére.

Adolf Balázs C-1 1000 méteren is döntőbe jutott

Világbajnok kenusunk nagyot csatázott a péntek délelőtti középfutamban, másodikként jutott döntőbe.

Adolf Balázs döntőzik 500 m párosban az Eb-n

Kenusunk Hajdu Jonatánnal párban jutott be a táv döntőjébe a szegedi kontinensviadalon.