2019. augusztus 6.
Két érem a Gyermek és Kölyök Magyar Bajnokságról
Fiatal kajakosaink egy-egy váltó és egyéni számban szereztek érmet a Gyermek és Kölyök Magyar Bajnokságon.

Péntektől vasárnapig Sukorón rendezték meg a kajak-kenusok Gyermek és Kölyök Magyar Bajnokságát, a Kolonics György Emlékversenyt, amelyen az FTC-Rekontir népes csapattal indult. Az országos bajnokságon több döntős helyezésünk is volt, amelyek közül kettőben is érmet szereztünk. Bronzérmes lett az U11-es gyermek korosztály MK1 2000 méterén induló Fölsz Eszter (a képen jobbról az első), illetve a Szirt Domonkos, Csekő Máté, Fári Richárd, Szabó Kristóf összeállítású MK1 4x200 méteres váltónk az U12-es gyermekek között.

Gyermek, Kölyök Magyar Bajnokság, Kolonics György Emlékverseny, Sukoró
FIÚ
U11, gyermek, MK1, 2000 m: 23. Csekő Máté
U12, gyermek, MK1, 2000 m: 20. Szirt Domonkos, 26. Szabó Kristóf, 29. Fári Richárd
U12, gyermek, MK1, 4x200 m váltó: 3. FTC (Szirt Domonkos, Csekő Máté, Fári Richárd, Szabó Kristóf)
U13, kölyök, K1, 2000 m: 13. Fodor Ádám
U13, kölyök, 3x200 m váltó
Döntő II.: 4. FTC (Kreiter Csanád, Fodor Ádám, Kun Zsombor)
Döntő IV: 5. FTC (Fodor Attila, Fölsz László, Lakó József)
Döntő V.: 8. FTC (Nagy Tamás, Makai Dominik, Tóka Péter)

Adolf Balázsék bajnoki diadala

Megkezdődött a Ma Santé & Beauté Clinique Felnőtt Magyar Bajnokság, nem olimpiai versenyszámok válogatója.

Családja szurkolása is segíti az olimpián Adolf Balázst

Kenusunk 1000 méteren és Hajdu Jonatánnal párban 500 méteren méreti meg magát a párizsi játékokon - VIDEÓ!

A Fradi „sárkánykirálynője” sorra nyeri az aranyérmeket

Molnár Rebeka a kenu mellett sárkányhajósként is remekel. Most bemutatta a különleges hajót - VIDEÓ!

Adolf Balázs Európa-bajnok 5000 méteren

Négy világbajnoki cím után kenusunk Szegeden szerezte meg első Európa-bajnoki címét.

Adolf Balázs negyedik az Eb-n

Kenusunk a C-2 500 döntőjében szerepelt.

Adolf Balázs hatodik lett C-1 1000 méteren az Eb-n

Kenusunk a rossz rajt után nem tudott javítani a szegedi kajak-kenu Eb-n, készülhet az C-2 500 döntőjére.

Adolf Balázs C-1 1000 méteren is döntőbe jutott

Világbajnok kenusunk nagyot csatázott a péntek délelőtti középfutamban, másodikként jutott döntőbe.

Adolf Balázs döntőzik 500 m párosban az Eb-n

Kenusunk Hajdu Jonatánnal párban jutott be a táv döntőjébe a szegedi kontinensviadalon.