2019. február 22.
Díjazták a fiatalokat
Idén is három kajakosunkat díjazta a Kovács István Alapítvány.

Az alapítvány fő célja, hogy támogassa a tehetséges fiatalok oktatását és sportpályafutását, kiemelten a magyar sikersportágnak számítói kajak-kenu utánpótlás versenyzőit.

A korábbi évekhez hasonlóan a Kovács István Alapítvány kuratóriuma idén is díjazta azokat a fiatalokat, akik kiemelkedő tanulmányi-, sport-, művészeti és közösségi munkában értek el kiváló eredményeket az elmúlt évben. A Művészetek Palotája Üvegtermében megrendezett ünnepségen a 37 díjazott körül az FTC-Rekontir kajak-kenu szakosztályának három nagy tehetsége, Fekete Dorinaaki a múlt héten  szintén díjat kapott a Ferencvárosi Sportgálán –, Keresztes Kristóf (a képen balról az első) és Gazdag Marcell (a képen jobbról a második) is elismerésben részesült.

A díjazottakhoz a támogatás az Albert Alapítvány közreműködésével jutott el.

Gratulálunk a díjazottaknak!

A Fradi „sárkánykirálynője” sorra nyeri az aranyérmeket

Molnár Rebeka a kenu mellett sárkányhajósként is remekel. Most bemutatta a különleges hajót - VIDEÓ!

Adolf Balázs Európa-bajnok 5000 méteren

Négy világbajnoki cím után kenusunk Szegeden szerezte meg első Európa-bajnoki címét.

Adolf Balázs negyedik az Eb-n

Kenusunk a C-2 500 döntőjében szerepelt.

Adolf Balázs hatodik lett C-1 1000 méteren az Eb-n

Kenusunk a rossz rajt után nem tudott javítani a szegedi kajak-kenu Eb-n, készülhet az C-2 500 döntőjére.

Adolf Balázs C-1 1000 méteren is döntőbe jutott

Világbajnok kenusunk nagyot csatázott a péntek délelőtti középfutamban, másodikként jutott döntőbe.

Adolf Balázs döntőzik 500 m párosban az Eb-n

Kenusunk Hajdu Jonatánnal párban jutott be a táv döntőjébe a szegedi kontinensviadalon.

Adolf Balázs aranyérmes C-1 1000 méteren

Egyesületünk versenyzője újra nyert a szegedi válogatón.

Adolf Balázs párosban nyert a szegedi válogatón

Kozák Danuta K-1 500-on hatodik lett, míg Balla Virág C-1 200-on harmadikként ért célba.