2019. szeptember 17.
Bronzérem az olimpiai reménységek versenyéről
Tehetséges kajakosunk, Keresztes Kristóf egyesben, 200 méteren állhatott fel a dobogó legalsó fokára.

2019-ben Pozsonyban rendezték meg a kajak-kenu olimpiai reménységek versenyét. Az FTC-Rekontir tehetséges versenyzője, Keresztes Kristóf a 17 éves korosztályban egyesben, párosban és a négyes tagjaként is érdekelt volt a 200 méteres küzdelmekben.

Keresztes Kristófnak az egyes sikerült a legjobban, K1 férfi 17 200 méteren a harmadik helyen ért célba, közel egy másodperccel elmaradva párosbeli társa, a győztes Orosz Kristóf mögött. Az Orosz-Keresztes páros szintén 200 méteren bejutott a döntőbe, ahol szó szerint egy hajszállal maradtak le a dobogóról, célfotó döntött a cseh páros javára. Versenyzőnk a négyes tagjaként is ott volt 200 méteren, ám szabálytalan rajt miatt kizárták az egységet.

A magyar csapat fantasztikusan teljesített, összesen 16 arany-, 17 ezüst- és 15 bronzérmet szerzett, ezzel toronymagasan az éremtáblázat élén végzett, és megnyerte a pontversenyt is a serdülő korosztály legnagyobb világversenyén.

Adolf Balázsék bajnoki diadala

Megkezdődött a Ma Santé & Beauté Clinique Felnőtt Magyar Bajnokság, nem olimpiai versenyszámok válogatója.

Családja szurkolása is segíti az olimpián Adolf Balázst

Kenusunk 1000 méteren és Hajdu Jonatánnal párban 500 méteren méreti meg magát a párizsi játékokon - VIDEÓ!

A Fradi „sárkánykirálynője” sorra nyeri az aranyérmeket

Molnár Rebeka a kenu mellett sárkányhajósként is remekel. Most bemutatta a különleges hajót - VIDEÓ!

Adolf Balázs Európa-bajnok 5000 méteren

Négy világbajnoki cím után kenusunk Szegeden szerezte meg első Európa-bajnoki címét.

Adolf Balázs negyedik az Eb-n

Kenusunk a C-2 500 döntőjében szerepelt.

Adolf Balázs hatodik lett C-1 1000 méteren az Eb-n

Kenusunk a rossz rajt után nem tudott javítani a szegedi kajak-kenu Eb-n, készülhet az C-2 500 döntőjére.

Adolf Balázs C-1 1000 méteren is döntőbe jutott

Világbajnok kenusunk nagyot csatázott a péntek délelőtti középfutamban, másodikként jutott döntőbe.

Adolf Balázs döntőzik 500 m párosban az Eb-n

Kenusunk Hajdu Jonatánnal párban jutott be a táv döntőjébe a szegedi kontinensviadalon.