2024. június 6.
Adolf Balázs párosban nyert a szegedi válogatón
Kozák Danuta K-1 500-on hatodik lett, míg Balla Virág C-1 200-on harmadikként ért célba.

A Világkupán C-1 5000 méteren aranyérmet nyert kenusunk, Adolf Balázs június 6-án, csütörtökön a szegedi válogatóverseny második napján Hajdu Jonatánnal egy hajóban szerzett aranyérmet C-2 500 méteren.

- Hasonló helyzetben vagyunk, mint az első válogatón és a Világkupán. Nincs sok időnk, ezt a formát kell tovább vinni. A világkupából kiindulva ez nem egy egyszerű feladat, nagyon el lehet fáradni, főleg mentálisan. Tanultunk a korábbi versenyből, hogy miként kell kezelni a nemzetközi mezőnyt, majd ráfordulunk a hét-nyolchetes felkészülésre – mondta Adolf Balázs.

Hatszoros olimpiai bajnok kajakozónk, a két és fél év kihagyás után idén visszatérő Kozák Danuta hatodik lett a női K-1 500 méteres döntőjében, míg Európa-bajnok kenusunk, Balla Virág harmadikként zárt a C-1 200 m fináléjában.

A Fradi „sárkánykirálynője” sorra nyeri az aranyérmeket

Molnár Rebeka a kenu mellett sárkányhajósként is remekel. Most bemutatta a különleges hajót - VIDEÓ!

Adolf Balázs Európa-bajnok 5000 méteren

Négy világbajnoki cím után kenusunk Szegeden szerezte meg első Európa-bajnoki címét.

Adolf Balázs negyedik az Eb-n

Kenusunk a C-2 500 döntőjében szerepelt.

Adolf Balázs hatodik lett C-1 1000 méteren az Eb-n

Kenusunk a rossz rajt után nem tudott javítani a szegedi kajak-kenu Eb-n, készülhet az C-2 500 döntőjére.

Adolf Balázs C-1 1000 méteren is döntőbe jutott

Világbajnok kenusunk nagyot csatázott a péntek délelőtti középfutamban, másodikként jutott döntőbe.

Adolf Balázs döntőzik 500 m párosban az Eb-n

Kenusunk Hajdu Jonatánnal párban jutott be a táv döntőjébe a szegedi kontinensviadalon.

Adolf Balázs aranyérmes C-1 1000 méteren

Egyesületünk versenyzője újra nyert a szegedi válogatón.

Sárkányhajó tagjaként lett magyar bajnok kenusunk

Molnár Rebeka egy-egy arany- és ezüstérmet nyert csapatával az ikonikus magyar tavon.