2024. október 8.
Vereség az U25A első meccsén
Női hokisaink a MAC Budapest csapata ellen szenvedtek 4-2-es vereséget idegenben.

Női jégkorongozóink idén is négy bajnokságban, az OB I-ben, az osztrák bázisú DEBL-ben és az U25A-ban és B-ben is megmérettetik magukat. A küzdelmek a DEBL-ben már szeptember közepe óta tartanak, míg az OB I küzdelmei majd csak később, novemberben kezdődnek. Október elejével pedig elrajtolt az U25A bajnokság is.

A lányok első ellenfele a MAC Budapest csapata volt idegenben. Kihasználva a hazai pálya adta előnyt a MAC rögtön megszerezte az első találatot (1-0). Egy percen belül viszont jött a válasz a mieinktől, Kosztya Laura egyenlített (1-1). Az első harmad a két gólt leszámítva eseménytelenül telt, nem úgy a második. A korongbedobást követően emberhátrányba kerültünk, de ezt sikerült kivédekeznünk. A 30. percben a próbálkozásoknak meg lett az eredménye, Kosztya duplázott (1-2). A következő szünetig még egy-egy kiállítás révén mindkét csapatnak volt lehetősége a gólszerzése, de egyik lövés sem ért célba. A harmadik harmad elején viszont egyenlíteni tudott a MAC, egy késleltetett kiállítás alatt találtak be a hazaiak (2-2). Az egyenlítés után gyorsan a vezetést is átvették (3-2), itt pedig még nem álltak meg, 4-2-re módosították az állást. A negyedik hazai gólt követően Holzer Bernadett időt kért, és volt is még egy lehetőségünk egy emberelőnynek köszönhetően, de már nem tudtunk közelebb zárkózni, így maradt a 4-2-es hazai győzelem.

Elvesztettük veretlenségünket a DEBL-ben

Női jégkorongozóink hazai pályán 11-3-ra kikaptak a Villach csapatától az osztrák bázisú ligában.

Megvan a negyedik győzelem a DEBL-ben

Női hokisaink kapott gól nélküli, 3-0-s győzelmet arattak a Capitals otthonában az osztrák bázisú ligában.

Zsinórban a harmadik győzelem is megvan a DEBL-ben

Női jégkorongozóink magabiztos, 6-1-es győzelmet arattak az osztrák bázisú bajnokság legutóbbi mérkőzésén.

Újabb győzelem a DEBL-ben

Női hokisaink hazai pályán arattak 4-3-as, hosszabbításos győzelmet a Graz ellen az osztrák bázisú ligában.

„Tavalyhoz képest nagyon sokat fejlődtek a lányok”

Női jégkorongozóink számára is elindult az új szezon, ami ezúttal is tele lesz kihívásokkal.

Győzelem a szezon első DEBL-meccsén

Női jégkorongozóink idegenben 3-1-re legyőzték a veszprémi Rampage csapatát.

Nemzetközi tornán jártak női hokisaink

A Fradi Erdélyben vett részt a női Négy Nemzet Tornán, amelyen harmadikként zárt Holzer Bernadett csapata.

„Sok fiatal játékos megmutathatta magát”

Női jégkorongozóink vezetőedzője, Holzer Bernadett röviden értékelt a 2023/24-es szezont követően.