2024. október 14.
Nem alakult jól utánpótlásunk hétvégéje
Négy találkozót játszottak a fiatalok a hétvégén, ebből egyszer, hazai pályán győzött korosztályos csapatunk.

U14

U14-es csapatunkra két mérkőzés várt a hétvégén, hazai pályán kezdtünk szombaton, az UTE ellen. Akárcsak korábban az Újpest otthonában, ez a mérkőzés sem kezdődött a tervek szerint a Fradinak. A vendégek már az első harmadban el tudtak lépni három góllal, amit a szünet után további néggyel egészítettek ki. A harmadik harmadban ugyan sikerült a becsületgólt belőni, a végeredmény 11-1 lett az UTE javára.

Vasárnap Miskolcra utaztak a mieink. A DVTK Jégkorong Akadémia növendékei alaposan kihasználták a hazai pálya előnyét. Az első harmadban ötször, az első szünetet követően pedig hat alkalommal voltak eredményesek. A harmadik harmad a Fradi szépítő góljával kezdődött, de további három találattal beállították a 14-1-es végeredményt.

U16

U16-os csapatunk hazai pályán fogadta a HKB-t, akiket korábban egyszer már idegenben 9-1-re legyőztek. Ezúttal is a mieink kezdtek jobban, egy sima és egy kettős emberelőnyben belőtt góllal elléptek az elején. Bár a második találatunk után szépítettek a vendégek, nem álltak meg a mieink a gólszerzésben, a második harmadban emberhátrányban is mi voltunk eredményesek, majd egy újabb emberelőnyt váltottak gólra a fiatalok. Az utolsó 20 percben további négy találattal lezárták a találkozót, így újfent 9-1-re nyert a Fradi a HKB ellen.

U18

Az FTC-Telekom U18-as csapata Érden játszotta következő meccsét a Kárpáti Farkasok ellen. Kiegyenlítetten kezdődött a találkozó, az első harmad nem is hozott gólt. A második harmadban a Fradi megszerezte a vezetést egy kettős emberelőny kihasználásával, amit kétgólosra növelt a harmadik harmadban. Nem sokkal később nem csak szépített, de egyenlített is a hazai csapat. Ha pedig már belejöttek a gólszerzésbe akkor a vezetést is átvették, végül 4-2-es hazai győzelem született.

Vereség az Andersen Ligában

Második számú, OB II-es jégkorongcsapatunk 8-0-ra kikapott a győriektől hazai pályán.

Győzelem az Andersen Liga-nyitányon

Az FTC-Telekom második számú csapata 3-2-es győzelmet aratott Érden a Worm Angels ellen.

Rajtol a jégkorong Andersen Liga

Az FTC-Telekom második számú csapatának is megkezdődnek a küzdelmek az OB II-ben.

Fent és lent is voltak a fiatalok az elmúlt héten

Vegyes eredmények születtek utánpótlás jégkorongcsapatainknál szeptember utolsó hetében.

Dupla meccsek szeptember második hetében

Szeptember második hetén már minden hokis korosztályunk jégre lépett a saját bajnokságában.