2020. december 7.
Változás a keretben
Férfi jégkorongcsapatunk támadója, Tóth Renátó felhagy játékospályafutásával, a klubtól azonban nem szakad el.

Magyar bajnok, Erste Liga-győztes és Magyar Kupa-címvédő férfi jégkorongcsapatunk játékosa, Tóth Renátó a szakosztály vezetésével és a szakmai stábbal történt egyeztetéseket követően úgy döntött, felhagy aktív játékos-pályafutásával. Döntését azzal indokolta, az életében fontos szerepet töltenek be tanulmányai és a leendő tudományos pálya, és ezt a szerepet már nem tudja összeegyeztetni a profi sporttal.

A dunaújvárosi születésű Tóth Renátó Székesfehérváron kezdte jégkorongos pályafutását, az U16-os az U18-as és az U20-as válogatottba is bekerült, majd 2017-ben a Ferencvárosba igazolt. Azóta két magyar bajnoki címet, két Erste Ligát és egy Magyar Kupát nyert a csapattal, részese volt a 2019 őszi IIHF Kontinentális Kupa-menetelésnek is. A 2018/19-es szezonban a magyar Universiade-válogatott tagjaként megjárta a téli egyetemi játékokat is.

Tóth Renátó döntését a szakosztályvezetés és a szakmai stáb megértette és elfogadta, a szezon elején megkötött egyéves szerződése pedig érvényben marad – arról, hogy milyen szerep vár rá a csapat és a szakosztály életében, később születik döntés.

A legerősebb magyar csapattal játszunk a Szuperkupáért

Férfi jégkorongcsapatunk az ICEHL-es Hydro Fehérvár AV19-cel küzd meg a székesfehérvári Alba Arénában.

Vereség az első hazai Erste Liga-meccsen

Magyar bajnok hokisaink fordulatos mérkőzés végén 5-6-ra kikaptak a BJA HC csapatától.

Újra Erste Liga-meccs a Tüskecsarnokban

Felnőtt férfi jégkorongcsapatunk vasárnap hazai pályán fogadja a BJA HC csapatát az Erste Ligában.

Vereség az Erste Liga-nyitányon

Férfi jégkorongcsapatunk 7-4-re kikapott a DEAC otthonában a szezon első tétmeccsén.

Vadonatúj mezekkel indul a hokiszezon!

Férfi jégkorongcsapatunk mindhárom színű 2024/25-ös meze már meg is rendelhető online és személyesen is!

Idegenben kezdjük az Erste Ligát

Magyar bajnok jégkorongozóink pénteken a DEAC otthonában kezdik meg az Erste Liga-szereplést.

Vereség Érsekújváron

Magyar bajnok hokisaink szétlövést követően 2-1-re kikaptak a szlovák Extraligás Érsekújvár otthonában.

„Idén szeretnénk mi kijönni győztesen a küzdelemből”

Kedd délben megtartották a férfi jégkorong Erste Liga hagyományos szezonnyitó sajtótájékoztatóját.