2024. május 6.
Megnyerte a válogatót a Fradi tehetsége
U17-es birkózóink egy arany- és két bronzéremmel zárták a kötöttfogású válogatóversenyt.

A hétvégén Cegléden rendezték meg az U17-es kötöttfogású birkózók válogatóversenyét.

Az FTC fiataljai két érmet szereztek. A 92 kilogrammosok között Jakab Dániel aranyérmet nyert, míg a 80 kilósok mezőnyében Kóródi Zsombor bronzérmesként zárt. Csapatunk összesítésben harmadik lett.

A június 24. és 30. között Szerbiában rendezendő korosztályos Európa-bajnokságon Jakab Dániel mellett a szabadfogású Scheuring Vilmos szerepel még 80 kilogrammban.

U17-es Kötöttfogású Válogatóverseny, Cegléd
65 kg: 5. Fodor Botond, 7. Toplak Barna
80 kg: 3. Kóródi Zsombor
92 kg: 1. Jakab Dániel, 4. Helyes Erik

Újabb magyar bajnoki cím és bukaresti bronzérem

Az U20-as szabadfogású ob-n négy, Bukarestben egy, míg a hazai up-versenyen 19 érmet nyertek birkózóink.

Szabados Noémi a nyolcaddöntőben búcsúzott

A 68 kg-ban induló birkózónk a vigaszágon sem folytathatja az Isztambulban zajló világkvalifikációs versenyen.

Váncza István kiesett Isztambulban

Birkózónk, Váncza István megnyerte első, majd elveszítette második meccsét az isztambuli világkvalifikáción.

Újpestit legyőzve magyar bajnok az FTC birkózója!

U17-es szabadfogású birkózóink öt éremmel zárták a korosztályos magyar bajnokságot.

Két érem az U20-as nemzetközi válogatóversenyről

U20-as szabadfogású birkózóink Baracsi Imrére emlékezve válogatóztak.

Két aranyérem a felnőtt válogató versenyről

Szabadfogásban két súlycsoportban is ferencvárosi birkózó nyert a KIMBA-n.

Magyar bajnok a Fradi tehetsége, utazhat az Eb-re

Birkózónk, Scheuring Vilmos aranyérmes lett a 80 kilósok között az U17-es kötöttfogású ob-n.

Szabados Noémi a negyeddöntőig jutott Bakuban

Az FTC magyar bajnok birkózója egy-egy győzelemmel és vereséggel zárt az olimpiai kvalifikációs versenyen.