2019. január 18.
Taroló távolugrók
Az FTC atlétái négy érmet szereztek távolugrásban Bonyhádon. • A férfiaknál a Fradié lett a teljes dobogó!

A ferencvárosi atléták számára is megkezdődött a fedett pályás szezon. A mieink először az AC Bonyhád téli felkészülési versenysorozatának első fordulóján indultak. A férfiaknál az FTC valósággal tarolt a távolugrásban. A szám jelenlegi magyar bajnoka, Szabó László 7.50 méterrel aranyérmes lett a másik két fradista, Galambos Tibor és Lapite Rajmund előtt.

A hölgyeknél is szereztünk egy szép érmet. A még mindig csak 13 éves Jávori Csenge a távolugrók mezőnyében 4.90 méteres új egyéni csúcsával bronzérmet szerzett. További jó hír, hogy Kratochwill Réka 8.14-es eredményével egyéni csúcsot futott 60 méteren.

AC Bonyhád 2019. évi téli felkészülési versenysorozat I. forduló, Bonyhád
FÉRFI
Távolugrás: 1. Szabó László, 2. Galambos Tibor, 3. Lapite Rajmund, 7. Bánóczi Kristóf
NŐI
60 méter: 4. Kratochwill Réka; (8.14, egyéni csúcs)
Magasugrás: 9. T. Kovács Adrienn (1.45 m, egyéni csúcsbeállítás)
Távolugrás: 3. Jávori Csenge (4.90 m, egyéni csúcs), 17. Romsics Nóra
Serdülő, 60 m gát: 4. T. Kovács Adrienn

Molnár Attila ötödik a Gyulai István Memorialon

Az FTC versenyzője 400 méteren szerepelt.

Magyar válogatott siker FTC-sportolókkal a keretben

Az U18-as atlétikai válogatottban négy ferencvárosi sportoló eredménye is kellet az értékes éremhez.

FTC-sikerek az atlétika-ob második napján

Molnár Attila és Szabó László aranyéremmel zárt.

Berobbantak atlétáink az ob-n: rögtön négy FTC-arany!

Sportolóink a Magyar Bajnokság első napján összesen hét érmet, köztük négy aranyat és három ezüstöt nyertek.

Bronzérem az U20-as atlétikai viadalon

A magyar csapatból a fiúk és a lányok is a 3. helyen végeztek.

Remekeltek atlétáink az U18-as ob-n

Egy arany-, két ezüst- és két bronzérmet nyertek fiataljaink az országos bajnokságon.