2023. augusztus 26.
Sas Sándor vb-eredményével tovább küzdhet a kvótáért
Az FTC paraerőemelője a 21. helyen zárt a dubaji világbajnokságon.

Dubajban rendezték meg a paraerőemelő világbajnokságot, amelyen a férfiak +107 kilogrammos mezőnyében ott volt Sas Sándor. Az FTC sérülésből visszatérő, nemzetközi versenyen három év kihagyást követően induló ikonjának két érvényes (120 kg és 130 kg), és egy érvénytelen (140 kg) gyakorlata volt. Mindhárom gyakorlatát 2:1 arányban adták meg, illetve vették el a bírók. Így összesítésben a 24 versenyzőből a 21. helyen zárt.

Dr. Lombosi Melinda tanítványa így továbbra is jó helyen áll a paralimpiai ranglistán, ami azt jelenti, hogy tovább küzdhet a párizsi paralimpiai kvótáért.

Sas Sándor örömét tovább növelheti, hogy fia, a szintén a Ferencvárosban sportoló Dániel a maribori Serdülő Ökölvívó Európa-bajnokságon a 70 kilogrammosok között remek ezüstérmet nyert.

Bravúros második nap után bronzérmes az FTC!

Atlétáink szombaton még az ötödik volt a Csapatbajnokságon, de vasárnap nagyot hajrázva nyertek érmet.

Két bronzérmet szereztünk a félmaraton ob-n

Tomaschof Kata egyéniben, valamint csapatban is a harmadik helyen végzett.

Magyar bajnokunk aranyérmes 1500 méteren

Az FTC atlétái két érmet szereztek a bonyhádi versenyen.

„Attila kihozta magából a maximumot az olimpián”

Sportolónk huszonhatodikként zárt 400 méteres síkfutásban a párizsi ötkarikás játékokon.

Molnár Attila győzelemmel hangolt az olimpiára

Sprinterünk az U23 és U20 Atlétikai Magyar Bajnokságon remekelt, ahogy sok más Fradi-sportoló is.

Az FTC bajnoka tesitanárként szerez örömet gyerekeknek

Atlétánkkal, Guba Liliánával interjúztunk volna, amikor megjelent magyar bajnok klubtársa, és… - VIDEÓ!

Molnár Attila ötödik a Gyulai István Memorialon

Az FTC versenyzője 400 méteren szerepelt.

Magyar válogatott siker FTC-sportolókkal a keretben

Az U18-as atlétikai válogatottban négy ferencvárosi sportoló eredménye is kellet az értékes éremhez.