2023. augusztus 26.
Remek Molnár-hajrá, országos csúcs a 4x400-as váltótól!
A Ferencváros atlétája a váltóban is óriásit futott, a csapat a vb negyedik magyar országos csúcsát érte el.

A Budapesten zajló atlétikai világbajnokság szombati napján az egyéniben néhány nappal korábban 400-on előbb országos csúccsal elődöntőbe jutó, majd ott is remekül helytálló ferencvárosi Molnár Attilának szurkolhattunk, aki a férfi 4x400-as váltó tagjaként állt rajthoz az esti programban, Steigerwald Ernő, Wahl Zoltán és Kovács Árpád társaságában.

Molnár negyedikként várta a társak futását, akik remek teljesítménnyel tartották közel a mezőnyhöz a magyar csapatot, majd versenyzőnk hatalmas hajrával még ahhoz is közel járt, hogy megelőzze az előtte befutó spanyol riválist. Ehhez végül mindössze egyetlen századmásodperc hiányzott, így a magyar váltó futamában a 9., összesítésben pedig a 16. helyen zárta a versenyszámot, amivel ugyan nem a mieink nem jutottak döntőbe, de így is nagyon büszkék lehetnek teljesítményükre, hiszen

3:02.65-ös idővel új országos csúcsot futottak.

Ugyan a világbajnokságból még hátravan a vasárnapi zárónap, a ferencvárosi atléták számára ezzel véget ért a verseny.

Molnár Attila ötödik a Gyulai István Memorialon

Az FTC versenyzője 400 méteren szerepelt.

Magyar válogatott siker FTC-sportolókkal a keretben

Az U18-as atlétikai válogatottban négy ferencvárosi sportoló eredménye is kellet az értékes éremhez.

FTC-sikerek az atlétika-ob második napján

Molnár Attila és Szabó László aranyéremmel zárt.

Berobbantak atlétáink az ob-n: rögtön négy FTC-arany!

Sportolóink a Magyar Bajnokság első napján összesen hét érmet, köztük négy aranyat és három ezüstöt nyertek.

Bronzérem az U20-as atlétikai viadalon

A magyar csapatból a fiúk és a lányok is a 3. helyen végeztek.

Remekeltek atlétáink az U18-as ob-n

Egy arany-, két ezüst- és két bronzérmet nyertek fiataljaink az országos bajnokságon.