2021. augusztus 22.
Négy sprintszámban is ferencvárosi siker született
Két-két női és férfi atlétánk is megnyerte futószámát. • Nyíregyházán távolugrásban is diadalmaskodtunk.

A héten két helyszínen is szoríthattunk a ferencvárosi atlétákért.

Nyíregyházán megrendezett Szuper Liga versenyen Répási Petra és Gődény Pálma remekelt. Előbbi sprinterünk 100 méter gáton nyert, 100 méteren a harmadik lett, míg utóbbi távolugrásban győzött, a gáton pedig a második helyen ért célba.

A férfiaknál korosztályos magyar bajnok gerelyhajítónk, Herczeg György harmadik lett, távolugrónk, Papp Tamás pedig negyedik.

Veszprém a harmadik fordulóval folytatódott az SVSE Egyéni Csúcsok Versenysorozata. Sprinterünk, Máté Tamás (a képen) és Csóti Jusztina egyaránt nyert 200 méteren. Szintén első lett versenyszámában, 400 méteren Varga Dániel, középtávfutó klasszisunk, Kazi Tamás pedig a harmadik helyen végzett 800 méteren.

Molnár Attila ötödik a Gyulai István Memorialon

Az FTC versenyzője 400 méteren szerepelt.

Magyar válogatott siker FTC-sportolókkal a keretben

Az U18-as atlétikai válogatottban négy ferencvárosi sportoló eredménye is kellet az értékes éremhez.

FTC-sikerek az atlétika-ob második napján

Molnár Attila és Szabó László aranyéremmel zárt.

Berobbantak atlétáink az ob-n: rögtön négy FTC-arany!

Sportolóink a Magyar Bajnokság első napján összesen hét érmet, köztük négy aranyat és három ezüstöt nyertek.

Bronzérem az U20-as atlétikai viadalon

A magyar csapatból a fiúk és a lányok is a 3. helyen végeztek.

Remekeltek atlétáink az U18-as ob-n

Egy arany-, két ezüst- és két bronzérmet nyertek fiataljaink az országos bajnokságon.