2024. június 9.
Molnár Attila döntős az Európa-bajnokságon!
Többszörös magyar bajnok atlétánk 400 méteren jutott be a fináléba Rómában.

A ferencvárosi atléták számára is megkezdődött a Rómában zajló Európa-bajnokság. Többszörös magyar bajnok, fedettpályás világbajnoki ötödik sprinterünk, Molnár Attila vasárnap este a 400 méteres síkfutás elődöntőjében volt érdekelt.

Molnár az első futamban szerepelt. 100 méter után az első háromban futott, a táv felénél is tartotta a tempót, végül a harmadik helyen ért be 45.04-es idei legjobb idejével. Mivel az első két helyezett jutott automatikusan döntőbe, Attilának még meg kellett várnia a hátralévő két futamot.

Ebben a két futamban pedig jól alakultak az időeredmények atlétánk szempontjából, így végül Molnár Attila összesítésben a 6. legjobb idővel bejutott a 400 méteres férfi síkfutás döntőjébe.

Molnár Attila ötödik a Gyulai István Memorialon

Az FTC versenyzője 400 méteren szerepelt.

Magyar válogatott siker FTC-sportolókkal a keretben

Az U18-as atlétikai válogatottban négy ferencvárosi sportoló eredménye is kellet az értékes éremhez.

FTC-sikerek az atlétika-ob második napján

Molnár Attila és Szabó László aranyéremmel zárt.

Berobbantak atlétáink az ob-n: rögtön négy FTC-arany!

Sportolóink a Magyar Bajnokság első napján összesen hét érmet, köztük négy aranyat és három ezüstöt nyertek.

Bronzérem az U20-as atlétikai viadalon

A magyar csapatból a fiúk és a lányok is a 3. helyen végeztek.

Remekeltek atlétáink az U18-as ob-n

Egy arany-, két ezüst- és két bronzérmet nyertek fiataljaink az országos bajnokságon.