2020. június 3.
Bajnoki cím, majd nagy bejelentés az FTC klasszisától
Kazi Tamás a járvány ellenére csodálatos időszakot élt meg. Aranyérem, születésnap, családi öröm – VIDEÓ!

Olimpikon atlétánk, Kazi Tamás februárban bombaformában volt. Legerősebb számában, 800 méteren kétszer is egyéni csúcsot futott, majd az FTC 4x400 méteres váltójával aranyérmes lett a Fedettpályás Országos Bajnokságon. Sajnos azonban a koronavírus-járvány berobbanása, mint minden sportágban, az atlétikában is kettétörte a szezont, de klasszisunk májustól már újra a szabadban edzhetett. Tomival családja körében beszélgettünk az elmúlt hónapokról, a különleges edzőpartnerről, a születésnapjáról, az olimpiáról, illetve egy várva várt bejelentésről.

Molnár Attila ötödik a Gyulai István Memorialon

Az FTC versenyzője 400 méteren szerepelt.

Magyar válogatott siker FTC-sportolókkal a keretben

Az U18-as atlétikai válogatottban négy ferencvárosi sportoló eredménye is kellet az értékes éremhez.

FTC-sikerek az atlétika-ob második napján

Molnár Attila és Szabó László aranyéremmel zárt.

Berobbantak atlétáink az ob-n: rögtön négy FTC-arany!

Sportolóink a Magyar Bajnokság első napján összesen hét érmet, köztük négy aranyat és három ezüstöt nyertek.

Bronzérem az U20-as atlétikai viadalon

A magyar csapatból a fiúk és a lányok is a 3. helyen végeztek.

Remekeltek atlétáink az U18-as ob-n

Egy arany-, két ezüst- és két bronzérmet nyertek fiataljaink az országos bajnokságon.