2022. március 20.
Kocsis Kata és Szekretár Virág is ezüstérmet nyert
Előbbi a Mezei Magyar Futó Bajnokságon, utóbbi az NN City Run-on lett második.

Március 19-én, szombaton Gödöllő adott otthont a Mezei Futó Magyar Bajnokságnak, ahol az 5000 méteres távon az U23-sok mezőnyében Kocsis Kata (képünkön balra) 18.38-as idővel a második helyet szerezte meg. Egy nappal később Budapesten rendezték az NN City Run elnevezésű futóverseny, amelyen Szekretár Virág szintén második lett az 5 km-es távon.

Molnár Attila ötödik a Gyulai István Memorialon

Az FTC versenyzője 400 méteren szerepelt.

Magyar válogatott siker FTC-sportolókkal a keretben

Az U18-as atlétikai válogatottban négy ferencvárosi sportoló eredménye is kellet az értékes éremhez.

FTC-sikerek az atlétika-ob második napján

Molnár Attila és Szabó László aranyéremmel zárt.

Berobbantak atlétáink az ob-n: rögtön négy FTC-arany!

Sportolóink a Magyar Bajnokság első napján összesen hét érmet, köztük négy aranyat és három ezüstöt nyertek.

Bronzérem az U20-as atlétikai viadalon

A magyar csapatból a fiúk és a lányok is a 3. helyen végeztek.

Remekeltek atlétáink az U18-as ob-n

Egy arany-, két ezüst- és két bronzérmet nyertek fiataljaink az országos bajnokságon.