2019. augusztus 19.
Kiváló eredmények Budapestről és Luxemburgból
Huszák János nemzetközi versenyen, utánpótlás atlétáink a junior bajnokságon álltak helyt az elmúlt hétvégén.

Kiskeretes cím

Az elmúlt hétvégén hazai és nemzetközi versenyen is letették névjegyüket a Ferencváros atlétika szakosztályának versenyzői.

Kiváló dobóatlétánk, Huszák János a CAS Meeting International nevű nemzetközi versenyen volt érdekelt, Luxemburgban. Versenyzőnk hajszállal maradt le a dobogóról, a negyedik helyen zárta a megmérettetést.

Utánpótláskorú versenyzőink egy nappal korábban a Budapest Nyílt Junior és Ifjúsági Bajnokságon álltak rajthoz, ahol több dobogós, és számos további értékes helyezést sikerült elérni. Az FTC sportolói összesen 5 arany-, 6 ezüst- és 1 bronzéremmel zárták a viadalt, a részletes eredmények ITT böngészhetőek.

Bravúros második nap után bronzérmes az FTC!

Atlétáink szombaton még az ötödik volt a Csapatbajnokságon, de vasárnap nagyot hajrázva nyertek érmet.

Két bronzérmet szereztünk a félmaraton ob-n

Tomaschof Kata egyéniben, valamint csapatban is a harmadik helyen végzett.

Magyar bajnokunk aranyérmes 1500 méteren

Az FTC atlétái két érmet szereztek a bonyhádi versenyen.

„Attila kihozta magából a maximumot az olimpián”

Sportolónk huszonhatodikként zárt 400 méteres síkfutásban a párizsi ötkarikás játékokon.

Molnár Attila győzelemmel hangolt az olimpiára

Sprinterünk az U23 és U20 Atlétikai Magyar Bajnokságon remekelt, ahogy sok más Fradi-sportoló is.

Az FTC bajnoka tesitanárként szerez örömet gyerekeknek

Atlétánkkal, Guba Liliánával interjúztunk volna, amikor megjelent magyar bajnok klubtársa, és… - VIDEÓ!

Molnár Attila ötödik a Gyulai István Memorialon

Az FTC versenyzője 400 méteren szerepelt.

Magyar válogatott siker FTC-sportolókkal a keretben

Az U18-as atlétikai válogatottban négy ferencvárosi sportoló eredménye is kellet az értékes éremhez.