2019. május 5.
Fradi-siker Máltán; új igazolásunk bronzzal zárt
Az FTC válogatott atlétái egy arany, egy ezüst és két bronzérmet szereztek a rangos nemzetközi versenyen.

Szombaton a máltai Marsában rendezték meg a nemzetközi Europe Athlétisme Promotion (EAP) versenysorozat következő, de első szabadtéri állomását, amelyen három ferencvárosi atléta, Szabó László és Bánhidi Bence indult távolugrásban - előbbi 200 méteren is -, illetve Prekli Zoltán hármasugrásban.

Férfi 200 méteren magyar bajnokunk, Szabó László 21.27-et futott, ezzel pedig a második helyen végzett. Válogatott klasszisunk távolugrásban viszont legyőzhetetlen volt, negyedik kísérletére 7.58 méter ugrott, amellyel aranyérmes lett. A szám másik ferencvárosi indulója, a Postástól frissen igazolt, szintén válogatott Bánhidi Bence 7.15-ös eredményével értékes bronzérmet nyert.

Hármasugrónk, Prekli Zoltán ötödik kísérletére 14.72 métert ugrott, ezzel pedig felállhatott a dobogó legalsó fokára.

Molnár Attila ötödik a Gyulai István Memorialon

Az FTC versenyzője 400 méteren szerepelt.

Magyar válogatott siker FTC-sportolókkal a keretben

Az U18-as atlétikai válogatottban négy ferencvárosi sportoló eredménye is kellet az értékes éremhez.

FTC-sikerek az atlétika-ob második napján

Molnár Attila és Szabó László aranyéremmel zárt.

Berobbantak atlétáink az ob-n: rögtön négy FTC-arany!

Sportolóink a Magyar Bajnokság első napján összesen hét érmet, köztük négy aranyat és három ezüstöt nyertek.

Bronzérem az U20-as atlétikai viadalon

A magyar csapatból a fiúk és a lányok is a 3. helyen végeztek.

Remekeltek atlétáink az U18-as ob-n

Egy arany-, két ezüst- és két bronzérmet nyertek fiataljaink az országos bajnokságon.