2024. szeptember 8.
Két bronzérmet szereztünk a félmaraton ob-n
Tomaschof Kata egyéniben, valamint csapatban is a harmadik helyen végzett.

Szeptember 8-án, vasárnap rendezték meg a félmaraton országos bajnokságot, amelyen a megszerzett pontok már a következő heti Csapatbajnokság eredményeibe is beleszámítanak.

Az FTC versenyzői kitettek magukért, hiszen mindenki pontszerző helyen zárt vasárnap. A legjobb eredményt Tomaschof Kata érte el, aki egyéni csúccsal lett harmadik, míg Csáki Enikővel és Dr. Hazay Krisztinával csapatban is harmadik helyet ünnepelhetett.

Csáki Enikő egyéniben 25., Dr. Hazay Krisztina 32. lett. A férfiak mezőnyében Kaposi Benedek a 13., míg Kazi Tamás a 35. helyet szerezte meg az országos bajnokságon.

Bravúros második nap után bronzérmes az FTC!

Atlétáink szombaton még az ötödik volt a Csapatbajnokságon, de vasárnap nagyot hajrázva nyertek érmet.

Magyar bajnokunk aranyérmes 1500 méteren

Az FTC atlétái két érmet szereztek a bonyhádi versenyen.

„Attila kihozta magából a maximumot az olimpián”

Sportolónk huszonhatodikként zárt 400 méteres síkfutásban a párizsi ötkarikás játékokon.

Molnár Attila győzelemmel hangolt az olimpiára

Sprinterünk az U23 és U20 Atlétikai Magyar Bajnokságon remekelt, ahogy sok más Fradi-sportoló is.

Az FTC bajnoka tesitanárként szerez örömet gyerekeknek

Atlétánkkal, Guba Liliánával interjúztunk volna, amikor megjelent magyar bajnok klubtársa, és… - VIDEÓ!

Molnár Attila ötödik a Gyulai István Memorialon

Az FTC versenyzője 400 méteren szerepelt.

Magyar válogatott siker FTC-sportolókkal a keretben

Az U18-as atlétikai válogatottban négy ferencvárosi sportoló eredménye is kellet az értékes éremhez.