2023. február 18.
Jó kezdés a fedettpályás bajnokság első napján
Az FTC versenyzője, Pap Kristóf rögtön az első versenyszámot megnyerte Nyíregyházán.

Szombaton és vasárnap a Nyíregyházi Atlétikai Centrumban zajlik a 49. Fedettpályás Atlétikai Magyar Bajnokság. A torna első napján több remek eredményt értek el az FTC sportolói!

A férfi hármasugrás döntőjével kezdődött a nap, itt Pap Kristóf mindenkit maga mögé utasított, 16.04 méteres eredménye egyéni legjobbja is egyben. Klubtársa, Galambos Tibor ugyanebben a versenyben harmadik lett.

A folytatásban férfi 60 méteren Máté Tamás nyerte meg az előfutamot, az A-döntőben azonban 2 századdal jobb volt a BHSE-s rivális, Máté másodikként zárt. Ugyanezen a távon, a női mezőnyben Csóti Jusztina is második lett a fináléban.

A szombati nap végéhez közeledve férfi 400 méteren remekeltek atlétáink, az előfutamot ugyanis Molnár Attila nyerte meg, megelőzve a szintén FTC-sportoló Enyingi Patrik Simont.

Folytatás vasárnap, a magyar bajnokság második versenynapjával.

„Attila kihozta magából a maximumot az olimpián”

Sportolónk huszonhatodikként zárt 400 méteres síkfutásban a párizsi ötkarikás játékokon.

Molnár Attila győzelemmel hangolt az olimpiára

Sprinterünk az U23 és U20 Atlétikai Magyar Bajnokságon remekelt, ahogy sok más Fradi-sportoló is.

Az FTC bajnoka tesitanárként szerez örömet gyerekeknek

Atlétánkkal, Guba Liliánával interjúztunk volna, amikor megjelent magyar bajnok klubtársa, és… - VIDEÓ!

Molnár Attila ötödik a Gyulai István Memorialon

Az FTC versenyzője 400 méteren szerepelt.

Magyar válogatott siker FTC-sportolókkal a keretben

Az U18-as atlétikai válogatottban négy ferencvárosi sportoló eredménye is kellet az értékes éremhez.

FTC-sikerek az atlétika-ob második napján

Molnár Attila és Szabó László aranyéremmel zárt.

Berobbantak atlétáink az ob-n: rögtön négy FTC-arany!

Sportolóink a Magyar Bajnokság első napján összesen hét érmet, köztük négy aranyat és három ezüstöt nyertek.