2020. február 22.
Galambos Tibor újabb aranyérmet szerzett!
Prekli Zoltán, Máté Tamás és Csóti Jusztina pedig bronzérmet nyert a fedettpályás atlétikai bajnokságon.

Ezen a hétvégén, Budapesten rendezik Magyarország Fedettpályás Atlétikai Bajnokságát, amelyen a Ferencváros sportolói is indultak.

A szombati napon kiemelkedő eredményt ért el Galambos Tibor, aki megnyerte a férfi hármasugrás versenyét. Ugyanitt Prekli Zoltán is odaért a dobogóra, ő harmadik lett.

Ugyancsak bronzérmet szerzett a Fradinak Máté Tamás - aki férfi 60 méteren -, valamint Csóti Jusztina, aki női 60 méteren lett harmadik.

Férfi magasugrás fedett pálya

4. Abdul Kevin Kristóf (holtversenyben) (2.04)

Molnár Attila ötödik a Gyulai István Memorialon

Az FTC versenyzője 400 méteren szerepelt.

Magyar válogatott siker FTC-sportolókkal a keretben

Az U18-as atlétikai válogatottban négy ferencvárosi sportoló eredménye is kellet az értékes éremhez.

FTC-sikerek az atlétika-ob második napján

Molnár Attila és Szabó László aranyéremmel zárt.

Berobbantak atlétáink az ob-n: rögtön négy FTC-arany!

Sportolóink a Magyar Bajnokság első napján összesen hét érmet, köztük négy aranyat és három ezüstöt nyertek.

Bronzérem az U20-as atlétikai viadalon

A magyar csapatból a fiúk és a lányok is a 3. helyen végeztek.

Remekeltek atlétáink az U18-as ob-n

Egy arany-, két ezüst- és két bronzérmet nyertek fiataljaink az országos bajnokságon.