2019. augusztus 1.
Galambos Tibor 19-szeres magyar bajnok lett!
Hármasugró klasszisunk 15.66 méteres eredménye aranyérmet ért a 124. Atlétikai Magyar Bajnokságon.

Kedd este a budapesti Iharos Sándor Atlétikai Pályán rendezték meg a 124. Atlétikai Magyar Bajnokság női távolugró és férfi hármasugró versenyszámát, amelyet július 28-án a rossz időjárási körülmények miatt elhalasztották. Hármasugró klasszisunk, Galambos Tibor 15.66 méteres eredményével 19. magyar bajnoki címét szerezte, a bronzérem pedig szintén egy fradista, Prekli Zoltán nyakába került. Bánhidi Bence negyedik lett, míg Lapite Rajmund hetedik lett.

A nőknél távolugrónk, Gődény Pálma 5.61 méteres új egyéni csúcsával a hatodik helyen zárt.

124. ATLÉTIKAI MAGYAR BAJNOKSÁG, BUDAPEST
NŐI
Távolugrás: 6. Gődény Pálma (5.61 m, egyéni csúcs)
FÉRFI
Hármasugrás: 1. Galambos Tibor, 3. Prekli Zoltán, 4. Bánhidi Bence, 7. Lapite Rajmund

Molnár Attila győzelemmel hangolt az olimpiára

Sprinterünk az U23 és U20 Atlétikai Magyar Bajnokságon remekelt, ahogy sok más Fradi-sportoló is.

Az FTC bajnoka tesitanárként szerez örömet gyerekeknek

Atlétánkkal, Guba Liliánával interjúztunk volna, amikor megjelent magyar bajnok klubtársa, és… - VIDEÓ!

Molnár Attila ötödik a Gyulai István Memorialon

Az FTC versenyzője 400 méteren szerepelt.

Magyar válogatott siker FTC-sportolókkal a keretben

Az U18-as atlétikai válogatottban négy ferencvárosi sportoló eredménye is kellet az értékes éremhez.

FTC-sikerek az atlétika-ob második napján

Molnár Attila és Szabó László aranyéremmel zárt.

Berobbantak atlétáink az ob-n: rögtön négy FTC-arany!

Sportolóink a Magyar Bajnokság első napján összesen hét érmet, köztük négy aranyat és három ezüstöt nyertek.

Bronzérem az U20-as atlétikai viadalon

A magyar csapatból a fiúk és a lányok is a 3. helyen végeztek.

Remekeltek atlétáink az U18-as ob-n

Egy arany-, két ezüst- és két bronzérmet nyertek fiataljaink az országos bajnokságon.