2019. június 9.
Egy arany; junior atlétánk bravúrosan szerzett érmet
Vasárnap egy aranyérmet és két ezüstérmet szereztek atlétáink, köztük egy igen bravúrosat.

Szombaton Szabó László hihetetlen egyéni csúccsal nyert a Budapest Open-Schulek Ágoston emlékversenyen, de vasárnap is sikeresen szerepeltek atlétáink.

Fiú magasugrásban Smelka Dániel aranyérmet szerzett, így vasárnap is volt Fradi-sportoló a dobogó tetején! Férfi 400 méter gáton Varga Dániel második lett, és szintén ezüstérmet szerzett Enyingi Patrik is, ő férfi 400 méteren lett második, de esetében azért különösen is bravúros ez az eredmény, mert az első felnőttversenye volt ez a junior sportolónak.

Szűcs Dóra Zita negyedik lett leány 400 méteren, Vasali Dávid ugyanígy végzett férfi 1500 méteren, míg Galambos Tibor szintén második lett férfi hármasugrásban.

Molnár Attila ötödik a Gyulai István Memorialon

Az FTC versenyzője 400 méteren szerepelt.

Magyar válogatott siker FTC-sportolókkal a keretben

Az U18-as atlétikai válogatottban négy ferencvárosi sportoló eredménye is kellet az értékes éremhez.

FTC-sikerek az atlétika-ob második napján

Molnár Attila és Szabó László aranyéremmel zárt.

Berobbantak atlétáink az ob-n: rögtön négy FTC-arany!

Sportolóink a Magyar Bajnokság első napján összesen hét érmet, köztük négy aranyat és három ezüstöt nyertek.

Bronzérem az U20-as atlétikai viadalon

A magyar csapatból a fiúk és a lányok is a 3. helyen végeztek.

Remekeltek atlétáink az U18-as ob-n

Egy arany-, két ezüst- és két bronzérmet nyertek fiataljaink az országos bajnokságon.