2024. június 24.
Bronzérem az U20-as atlétikai viadalon
A magyar csapatból a fiúk és a lányok is a 3. helyen végeztek.

A viadalon öt ország legjobbjai mérették meg magukat: Csehország, Lengyelország, Horvátország, Szlovákia és Magyarország. Minden országból minden versenyszámban két versenyző vett részt.

A magyar csapatból a fiúk és a lányok is a 3. helyen végeztek, így a mieink az az országok közötti versenyben is megszerezték a bronzérmet.

A Ferencvárost öt versenyző képviselte. Közülük ketten két versenyszámban is rajthoz álltak. Francisco-Lucas Laura és Kiss Mátyás távolugrásban és hármasugrásban is versenyzett. Laura mindkét számban az 5. helyen végzett, míg Matyi hármasugrásban a 4., távolugrásban a 7. helyet szerezte meg. Teljesítményük külön dicséretet érdemel, mert a két számban indulás extra megterhelést jelentett mindkét versenyző számára.

Rajtuk kívül Solymári Máté 800 méteren 4., Takács Zsombor diszkoszvetésben 5., míg Varga Dominika 800 méteren 7. helyezést ért el. Versenyzőink kiváló teljesítményükkel járultak hozzá az értékes csapat 3. hely megszerzéséhez.

Molnár Attila ötödik a Gyulai István Memorialon

Az FTC versenyzője 400 méteren szerepelt.

Magyar válogatott siker FTC-sportolókkal a keretben

Az U18-as atlétikai válogatottban négy ferencvárosi sportoló eredménye is kellet az értékes éremhez.

FTC-sikerek az atlétika-ob második napján

Molnár Attila és Szabó László aranyéremmel zárt.

Berobbantak atlétáink az ob-n: rögtön négy FTC-arany!

Sportolóink a Magyar Bajnokság első napján összesen hét érmet, köztük négy aranyat és három ezüstöt nyertek.

Remekeltek atlétáink az U18-as ob-n

Egy arany-, két ezüst- és két bronzérmet nyertek fiataljaink az országos bajnokságon.

Nyolcadik az Eb-n a 4x400-as férfi váltó

Molnár Attila hatalmas erőket mozgósított az utolsó négyszáz méteren, de így sem tudott előzni.

Molnár Attila ismét Eb-döntőben

Atlétánk a 4x400-as váltó tagjaként jutott a fináléba.

Eb: Molnár Attila hatodik lett a 400 méter döntőjében

Fiatal atlétánk 45.07 másodperces idővel ért célba a 400 méteres síkfutás döntőjében.