2021. február 20.
Atlétika: Két aranyat is szereztünk az 1. napon
Máté Tamás és Haufe Rajmund is teljesítette a fedett Európa-bajnokság nevezési szintjét!

Több éremszerzéssel zárult a fradisták számára a Fedettpályás Atlétikai Magyar Bajnokság szombati napja.

A férfi hármasugrás döntőjében teljes zöld-fehér dominancia volt. Az aranyérmet Galambos Tibor hozta el, az ezüstöt pedig klubtársa, Pap Kristóf. Emellett az ötödik - Prekli Zoltán -, a hatodik - Bánóczi Kristóf - és a nyolcadik helyezett - Fejes Karsa - is fradista lett.

A női 60 méter után is mi örülhettünk, itt Csóti Jusztina volt legyőzhetetlen. A 14. helyet pedig Szikossy Szilvia érte el.

Emellett férfi 60 méteren szereztünk még érmet, Máté Tamás révén, aki harmadikként ért célba. Ugyanitt az ötödik Haufe Rajmund, a 15. pedig Illovszky Dániel lett.

Külön kiemelendő, hogy eredményével Máté Tamás és Haufe Rajmund is teljesítette a fedett Európa-bajnokság nevezési szintjét! Egy országból hárman indulhatnak (még nem tudni, hogy kik), jelenleg négy magyar érte el a nevezési szintet, de az már biztos, hogy Kazi Tamás mellett egy újabb fradista ott lesz az Eb-n!