2024. május 5.
Hátrányból felállva győzött az FTC II
NB III-as labdarúgócsapatunk egygólos hátrányból Manner és Horváth góljával fordított és nyert 2-1-re.

A PTE-PEAC 2-1-es legyőzése után NB III-as labdarúgócsapatunk a Gárdony vendégeként lépett pályára a bajnokság 27. fordulójában.

A hazaiak Szellák góljával már a 10. percben megszerezték a vezetést, előnyüket pedig meg is tartották a félidőig. A szünet után négy percet kellett várni a mieink első góljára, Manner Balázs egyenlített (1-1). Kilenc perccel később Horváth Bence is betalált (1-2), így már a mieink voltak előnyben. A vezetést már nem adtuk ki a kezünkből, egygólos hátrányból felállva sikerült fordítanunk, és elhoznunk a három pontot.

Férfi labdarúgás,
NB III Dél-Nyugati csoport, 27. forduló

Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő – FTC II 1-2 (1-0)
Agárd, Agárd Parkerdő Sporttelep

FTC II: Tóth Z. - Lukács, Horváth (Lakatos, 76.) Takács, Dhonata, - Fenyvesi, Manner - Szabó (Nemes, 89.), Bagi (Gágyor, 76.), Molnár - Ladányi (Halmai, 61.)

Az FTC II gólszerzői: Manner (49.), Horváth (58.)

Négy gólt szerezve nyertünk a rangadón

Az FTC második számú labdarúgócsapata hazai pályán 4-0-ra legyőzte a Dunaföldvárt.

NB III: Győzelem a PTE-PEAC ellen

Második számú labdarúgócsapatunk 2-1-es győzelmet aratott a pécsiek ellen.

NB III: Vereség a Szentlőrinc otthonában

Második csapatunk 6-2-es vereséget szenvedett.

NB III: Győzelem az Érd ellen

Második csapatunk 3-0-ra verte az Érdet.

NB III: Kétgólos vereség Kaposváron

Második számú labdarúgócsapatunk 2-0-ra maradt alul a Kaposvári Rákóczi vendégeként.

Döntetlen hazai pályán a Mohács ellen

NB III-as labdarúgócsapatunk 1-1-es döntetlent játszott hazai pályán a bajnokság 22. fordulójában.

Nem született gól Dunaújvárosban

NB III-as labdarúgócsapatunk 0-0-s döntetlent játszott a bajnokság 21. fordulójában.

NB III: Vereség az Iváncsa ellen

Második csapatunk 2-1-s vereséget szenvedett a 20. fordulóban.