2024. április 28.
Gólzápor az ETO ellen
Női labdarúgócsapatunk 8-0-s győzelmet aratott a Simple Női Liga 20. fordulójában.

Magyar bajnok női labdarúgócsapatunk a múlt hét pénteki, Puskás Akadémia elleni győzelem után a nagy rivális ETO FC Győr együttesét fogadta a Simple Női Liga 20. fordulójának mérkőzésén. Albert Flórián és stábja a Kosztics - Ott, Papp, Gődér – Fenyvesi, Kovács – Hubbard, Csányi, Sztanovics – Nagy, Kubassova kezdőcsapatnak szavazott bizalmat.

Remekül indítottunk, mindössze három perccel a kezdősípszó után Kubassova kapott nagyszerű labdát, és fejelt a hálóba (1-0), majd négy perccel később Gődér szerzett gólt hasonló szituációból (2-0). A Fradi-nyomás az egész félidőn keresztül látszódott, a sok helyzetet pedig a 25. minutumban követte újabb találat, Kovács tökéletes lövése kötött ki a kapuban (3-0). A folytatásban aztán amerikai légiósunk, Hubbard bombázott a jobb felsőbe (4-0), majd a játékrész utolsó perceiben Csányi is betalalált, így ötgólos előnnyel fordultunk.

A szünet után is végig domináltunk, az 56. percben megszerezhettük volna a hatodik gólunkat, Kubassova adott nagyszerű passzt Diószeginek, lövése azonban csak kapufát talált. Majd a 66. percben Csányi lőhetett szögletet, labdája a hálóban kötött ki (6-0). Kilenc perccel később ismét Csányi került helyzetbe, cselezett egyet, majd kilőtte a bal alsót (7-0). Ezt követően játékosunk lába a hajrában is elsült, így 8-0-s eredménnyel fejeztük be az összecsapást.

Női labdarúgás
Simple Női Liga, 20. forduló
FTC-Telekom – ETO FC Győr 8-0 (5-0)
Kocsis Sándor Sportközpont
FTC-Telekom: Kosztics – Ott (Csigi, 46.), Papp, Gődér – Fenyvesi, Kovács – Hubbard (Czellér, 46.), Csányi, Sztanovics (Diószegi, 43.) – Nagy (Bozsik, 57.), Kubassova (Túróczy, 69.)
Vezetőedző: Albert Flórián
Gólszerzők: Kubassova (3.), Gődér (7.), Kovács (25.), Hubbard (30.), Csányi (43., 66., 75., 87.)

Kiütéses siker a Soroksár ellen

Női labdarúgóink 5-0-s sikert arattak a Simple Női Liga 22. fordulójában.

Szekszárdról is elhoztuk a három pontot

Női labdarúgóink 2-1-es győzelmet arattak a Simple Női Liga 21. fordulójában.

Erődemonstráció Felcsúton

Bajnoki címvédő női labdarúgócsapatunk 5-0-s győzelmet aratott a Puskás Akadémia otthonában a 19. fordulóban.

Hatot lőttünk a Szombathelynek

Női labdarúgócsapatunk kiütéses győzelmet aratott a Simple Női Liga 18. fordulójában.

Csányi betalált, vereség Törökországban

A női labdarúgó-válogatott Törökországban folytatta szereplését az Európa-bajnoki selejtezősorozatban.

Döntetlent játszott a női válogatott

A magyar női labdarúgó-válogatott 1-1-re végzett Azerbajdzsánnal Eb-selejtezőn.

Hatot lőttünk a Fehérvárnak

Női labdarúgócsapatunk Fehérvár elleni győzelme alkalmával négy játékosunk is betalált.